Zemin Temizliği Ankara

Her zemin farklı ekipman ve temizleme ürünleri ile yapısallığına zarar vermeden yapılmalıdır. Öncelikle tecrübe gerektiren zemin temizliği hem ekip işi hem de ekibin uyumu neticesinde profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN :

GSM: 0.530 864 80 03

ONLINE TEKLİF AL

Açıklama

Zemin Temizliği Ankara

Zemin Temizliği Ankara hizmetini SR TEMİZLİK olarak her zemine özel temizleme işleminin Ankara ve çevresine yarine getirmektedir.

PROFESYONEL ZEMİN TEMİZLİĞİ

Her zemin farklı ekipman ve temizleme ürünleri ile yapısallığına zarar vermeden yapılmalıdır. Öncelikle tecrübe gerektiren zemin temizliği hem ekip işi hem de ekibin uyumu neticesinde profesyoneller tarafından yapılmalıdır. SR Temizlik Ankara ve çevresinde profesyonel zemin temizliği hizmetleri vermektedir.

GÜNLÜK ZEMİN TEMİZLİĞİ

SR Temizlik olarak periyodik aralıklarda zemin temizleme ve cilalama hizmetimiz yanında, iş yeriniz, ofisiniz, villanız ya da ihtiyaç duyacağınız her mekanınızda günlük zemin temizlik hizmetlerini de vermekteyiz. Talebinize göre son teknolojik makineler ile de belirli periyotlarda silme ve cilalama yapmaktayız.

Mermer Temizliği ve cilalamaMERMER TEMİZLİĞİ VE CİLALAMASI

Zamanla matlaşan, canlılığını kaybeden mermer yüzeyler hem detaylı bir şekilde temizlenmeli hemde temizlik sonrası mutlaka koruyucu cila ile beslenmelidir. Mermer temizliği mermer zeminlerinizin ilk günkü gibi canlılığa ulaşmasına sebep olacak mermer cilalama ile mermerin aşınmalara karşı dirayetini artacaktır.

 

Parke Temizliği AnkaraPARKE ZEMİN TEMİZLİĞİ

Genelde doğal ahşap olarak tercih edilen parke zemin kaplama ürünlerinin temizliği, ahşaba zarar vermeyecek ve onun görsel yapısallığını bozmayacak teknikler ile temizlenmeli, havalandırılmalı ve kurutulmuş olarak kullanıma sunulmalıdır. Parkelerinizin daha uzun ömrü için SR Temizlik.

PVC ZEMİN TEMİZLİĞİ

Son dönemlerde uygulama ve kullanım pratikliğinden dolayı tercih edilen PVC zemin kaplamaları, zamanla matlaşmakta ve derz araları kararmaktadır. Uygun kimyasallar ile belirli periyotlarda SR Temizlik PVC zemin temizleme ekibimiz tarafından uygulanan temizlik hizmeti ile daha uzun yıllara.

 

 

DOĞAL TAŞ ZEMİN TEMİZLİĞİ

Görselliği ve dayanıklılığı ile doğalı tercih edenlerin, zeminlerine uygulattığı doğal taş kaplamalar, taşın cinsine göre doğallığını muhafaza ettirecek kimyasallar ve doğal temizleme ürünleri ile bakımı yapılmakta, ve gerekli görüldüğünde parlatıcı ürünler ile canlandırılmaktadır.

Go to Top