Açıklama

Okul Temizliği Ankara

Okul Temizliği Ankara SR Temizlik tarafından Ankara’nın her bölgesine uygun fiyat ve %100 müşteri memnuniyetli kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Okul temizliği Ankara özel okullar ve devlet okulları temizleme işlemleri uygun fiyata yapılmaktadır. Çocuklar için alerjen madde içermeyen temizlik malzemeleri kullanan firmamız SR temizlik alanında en iyi temizlik personelleri ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
Okul kreş gibi alanlarda temizlenmesi gereken tüm alanlarınızı hemen temizleyelim. Koltuk yıkamadan cam silme işlemlerine tüm hizmetler tarafımızca sunulmaktadır.
Resmi ve özel okul fark etmeden işletmemiz ile çalışma sağlayabilirsiniz.
Anlaşmalı kurumsal firmalarımız ile bir çok şirketin temizlik işlerini uygun fiyatlara yapıyoruz.
Sizlerden çalışmalarımızdan destek almak zamanınıza kazanım sağlamak için en iyi okul temizleme firmamız ile iletişime geçiniz.

Ankara ve Tüm Semtlerinde Okul Temizliği

Okullarda iç ve dış ortam temizliği konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.
Cam kaplama dış cephe giydirme temizliği gibi bir çok temizlik alanında SR Temizlik sizlere kurumsal çözümler sunmaktadır.  Öğretmenler sınıfı için kirli koltuk yıkama işlemleri aynı gün yapılmakla beraber sizin için özel buharlı temizleme cihazları kullanılmaktadır.
Koridorlardan öğrenci sınıflarına kadar tüm okul dezenfekte edilmektedir.
Zemin temizliği için kullanmış olduğumuz doğal temizlik deterjanları ile çocuklar daha güvende.
Ankara ve tüm semtlerinde 7/24 destek alabileceğiniz temizlik firmamız aynı gün temizlikçi bayan yada bay seçimize göre personel temini yapmaktadır.

İyi Bir Okul Temizliği Nasıl Yapılır ?

Temizlik titizlik gerektiren bir konudur.
Okullarda en önemli temizlik çocukların sıklıkla kullandığı alanlarda yapılmalıdır ve özen gösterilmelidir.
Kapı kolları lavabolar bakteri taşıyabilecek tüm alanlar sıklıkla temizlenmelidir. Tüm bu temizlik konularında size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımız yapılmaktadır.

Go to Top