Açıklama

Öğrenci Yurt Temizliği Ankara

Öğrenci Yurt Temizliği Ankara SR Temizlik olarak Ankara’nın her bölgesinde bulunan kredi yurtlar kurumuna ait yurtlar ile özel yurtların tüm temizlik hizmetlerini itina ile uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Öğrenci yurdu temizliği,

Öğrencilerin temiz ve sağlığa uygun bir ortamda nefes almaları için önemlidir. Yurt seçiminde önceliği yurt temizliği olan öğrencilerin, yurdun prestijini artırmak adına öğrenci yurdu temizliğinin dikkate alınması gerekir. Ailesinden uzakta ev özlemi çeken öğrenciler temiz olmayan bir yurtta kalmak istemeyeceklerdir. Öğrencilerin konforunu düşünen gerekli kapasite ve odayı sağlayan yurtlar öğrencilerin güvenini kazanmak adına onlara temiz bir ortam sunmalıdır. Öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli (etüt, tv odası, yatak odası masa vs.) yaşam alanı oluşturulmuş olsa da güven sağlamayan yurtlar öğrenciler tarafından tercih edilmemektedir. Aradığı hijyeni bulamayan öğrenci bir zaman sonra yurttan ayrılmaktadır.

Onların sağlığını düşündüğünüzü, onlara en az evdeki hijyeni sağlayabileceğinizi kanıtladığınız öğrenciler güveninizi kazanacaktır. Rutin temizlik işini yapan personele sahip olsanız da ayrıntılı bir temizlik için bu yeterli olmamaktadır.

Bu nedenle tüm temizlik işini uzman bir ekibe teslim etmeniz gerekir. Ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişime geçiniz.

Go to Top