Açıklama

Dış Cephe Temizliği Ankara

Dış Cephe Temizliği Ankara SR Temizlik olarak kurumsal dış cephe ve cam temizliği hizmetlerini Ankara’nın her bölgesinde bina, plaza, iş merkezi, gökdelen v.b. gibi tüm binaların işlerini yapmaktayız. Yüzlerce referanslarımız mevcuttur. Çalışan personelimiz işlerinde deneyimli profesyonel personeldir. Bina yüksekliğine bağlı olarak Sepetli vinç yöntemi, kırmalı vinç yöntemi ve teleskop vinç yöntemi kullanılmaktadır.

Fiyatlandırmamız temizlik yapılacak cephenin m2,si, bina yüksekliği ve personel sayısı gibi değişkenlerden dolayı değişebilmektedir. Yaptırmak istediğiniz dış cephe için firmamızla irtibata geçip öncelikle keşif yapılmaktadır. Yapılan keşif den sonra fiyatlandırma yapılıp, bunu teklif mektubu olarak hazırlanır, yapılacak işin tanımı, yapılma şekli, kullanılacak araç gereç ve personel sayısı belirlenir. Yapılacak işin mekanın bulunduğu hava şartları da göz önüne alınarak uygulamanın yapılabilecek tarihleri sunulur.

Teklif mektubumuzda daha önce yapılmış aynı mahiyetteki işlerle ilgili referanslarımız da sunularak tarafınıza teslim edilir.  Firmamız öncelikle iş güvenliği konusuna dikkat etmektedir. Hem personelimizin, hem uygulama yapılacak yerin iş güvenliğini maksimum seviye de karşılamaktadır. İsterseniz bu temizlik hizmetini periyodik olarak da 15 günlük, aylık, 3 aylık ve 6 aylık gibi periyodik olarak da sözleşmeyle yapabiliyoruz.

Ankara Dış cephe cam temizliği

Modern çağın en büyük problemlerinden bir tanesi olan temizlik problemlerini bugün ele alacağız.Temizlik modern çağın en önemli problemlerinden bir tanesidir.Temizliğin olmadığı yerde hastalıklar baş gösterir ve temizlikten uzak olan çalışma alanlarında çalışma performansında düşüşler gözlenir. Bu sebeplerin dışında en önemli sebep olarak temizliğin olmadığı yerlerde bakterilerin çoğalması Ve bizlerin ve sevdiklerimizin sağlığını tehdit edecek mikropların üremesi temizliğe dikkat etmemiz gerektiği gerçeğini göz önüne seriyor.

Temizliğin birçok çeşidi vardır. Örneğin bina temizliği, ev temizliği, çalışma alanlarının temizliği, fabrika temizlikleri ve benzeri içerisinde temizlik kelimesi geçen her türlü konu temizlik şirketlerinin ilgi alanına girer. Temizlik şirketleri temizlikten yoksun olan yerlerdeki temizlik sorunlarını bir bir tespit edip bu konuda yapılması gereken temizlik hizmetlerinin hangisi olduğuna karar vererek temizlik hizmetlerini sürdürür. Hangi şehirde hangi temizlik türüne en çok ihtiyaç varsa temizlik şirketleri bu ihtiyaçları karşılamak için varlar.

Ankara’da Dış Cephe Cam Temizliği

Ankara gibi bir metropolde daha çok yüksek cam binalar göze çarpıyor. Cam binaların genelde iş merkezi olduğunu görüyoruz. İş merkezlerinin iç temizliklerinden çok dış cephe temizlikleri önem taşır. Gerek binanın eski ve kirli görülmesi, gerekse de dışarıdan gelebilecek her türlü is, çamur, Duman ve benzeri gibi binanın eski görünmesini sağlayacak veya yağmur yağması sonucu biriken suyun binanın dış cephesinde mantar ve küf oluşmasına sebep olması sebebiyle için dış cephe temizliği oldukça önemlidir.

Dış cephe temizliğini normal bina sahipleri yapamazlar. Dış cephe temizliği temizlik şirketlerinin işidir. Temizlik şirketleri Ankara’daki temizlik problemlerini göz önüne alarak ve Ankara’daki temizlik problemlerinin başına gelen dış cephe temizliğini hem profesyonel şekilde icra etmek amacıyla dış cephe temizliği konusunda verdikleri hizmette her zaman profesyonel hizmet vermekten geri adım atmamıştır.Dış cephe temizliğinin birçok yapılma şekli vardır.

Dış cephe temizliklerini yapılma şekilleri arasında en rağbet gören üç şekil vardır. Birincisi dağcı sistemi, ikincisi hidrolik vinç sistemi, üçüncüsü ise halat sistemidir.Dış cephe temizliklerini yapılmasında bu 3 temizlik şekli kullanılır. Birçok Temizlik Şirketi dış cephe temizliği konusunda hizmet vermekten kaçınmaktadır. Gerek dış cephe temizliğini tehlikesi ve işin zorluğu gerekse de dış cephe temizliğinin yapılabilmesi için gereken nitelikli eleman sıkıntısı bazı temizlik şirketlerinin dış cephe temizliği konusunda geri adım atmasını nereden oluyor.

SR temizlik şirketi 15 yıldan beri gelen tecrübesiyle,

Mamak dan sonra bütün Ankara’daki temizlik sorunlarına koşmuştur. Özellikle dış cephe konusunda kendi yetiştirdiği nitelikli ve eğitimli çalışanlar ile Dış cephe temizliğini Ankara’da en iyi yapan temizlik şirketi olan SR yaptığı işler de göstermiş olduğu performans ile Ankara’daki dış cephe temizliği sorununu en profesyonel şekilde gidermiş yaptığı işlerden her zaman memnun bırakarak ayrılmıştır.

Dış cephe temizliğinde diğer temizlik şirketlerine önderlik eden SR Temizlik Şirketi, dış cephe temizliği konusunda ki birikimi ve yapmış olduğu profesyonel iş ile dış cephe temizliğinde profesyonel işçiliğin başını çekiyor.

Dış cephe temizliği Ankara’da en profesyonel şekilde yapan ve dış cephe temizliği konusunda yeni sistemler geliştirerek temizlik hizmetlerinde adeta en yeni bir çağı açan SR Temizlik, yapmış olduğu işlerdeki kalite ve özellikle dış cephe temizliği konusunda Ankara’daki diğer temizlik şirketlerine yol göstericilik yapması, onu Ankara‘daki diğer temizlik şirketlerinde bir adım daha ön plana çıkartıyor.

Dış cephe temizliği gibi önemli ve zor bir temizlik hizmetinde başarı ile hizmetlerini sürdürmeye devam eden SR temizlik şirketleri dış cephe temizliği konusunda vermiş olduğu hizmetlerle Ankara halkının imdadına yetişiyor.

Dış cephe temizliği için gereken nitelikli çalışan problemini ise kendi yetiştirdiği profesyonel çalışanları ile gideren SR, temizlik şirketleri dış cephe temizliği konusunda yetiştirdiği nitelikte elemanları isteyen bina sahiplerine veya iş merkezi sahiplerine periyodik olarak yönlendirme hizmeti de vermektedir.

SR temizlik şirketlerinin dış cephe temizliği konusunda ki titizliği ve başarısı ile sadece Ankara’da değil, Türkiye’nin diğer birçok şehrinde hizmetler vermeye başlamış bir Ankara’dan sonra bütün İç Anadolu Bölgesi’nde hizmetlerini devam ettirmiştir.

Go to Top